Vaida Põhikool

PRINT

2016

Detsember

  • 7. detsember 2016
  • EKSL Sportland 3x3 korvpallisari
    • 4. -5. klassi tüdrukute arvestuses
      • Johanna Pintman, Elina Lapin, Aljona Koch, Madleen Pähna - I koht
      • Iti-Triin Matt, Iris Väinsaar, Arina Ostaptšuk, Marta Väinsar - II koht
    • 6. -7. klassi tüdrukute arvestuses
      • Alina Zahhartšuk, Hanna Loore Piiriste, Adeelika Rahnel, Anna Lorvi - I koht
      • Juhendaja Marje Möldre-Vähi
  • 7. detsember 2016
  • Harjumaa TV 10 OS finaalvõistluste I etapp
    • Gerrit Lehe (5. klass): kuulitõuge - I koht, kõrgushüpe - I koht;
    • Artjom Filimonov (5. klass): 60 m-jooks - 4. koht;
    • Juhendaja Marje Möldre-Vähi

November

  • Tallinna Keskraamatukogu poolt korraldatud konkurss "Lugude meri" 
  • Tublid osavõtjad
  • 2. klass Tristan Kolla
  • 3. klass Diana Lorvi
  • 7. klass Martin Raudkepp
  • Juhendaja Eve Lumi

 

  • Interregi Kesk-Läänemere programmi projekti WATERCHAIN raames
  • "Läänemere päästjad"
  • Tublid osavõtjad 7. klassist Milina Ivanova ja Margaret Niklus
  • Juhendaja Eve Lumi
  •  
  • 29. november 2016 Kehras
  • Luulelugemise konkurss "Koidulauliku valgel" Harjumaa voor
    • Kooli esindasid suurepäraselt Arabella Vassus (6. klass) ja Kerly Väinsar (8. klass)
  • 21. november 2016
  • Vabariiklikud koolidevahelised võistlused rahvastepallis
    • 4. -5. klassi tüdrukud:
      • Aljona Koch, Madleen Pähna,Elina Lapin, Marta Väinsar, Iti-Triin Matt , Iris Väinsaar, Elisabet Eha, Arina Ostaptsuk - III koht
      • Juhendaja Marje Möldre-Vähi
  • 17. november 2016
  • Harjumaa koolidevahelised võistlused rahvastepallis
    • 1. -3. klassi poisid:
      • Marten Pähna, Oliver Koch, Kristofer Sõna, Rasmus Golubkov, Caspar Raudkivi, Tristan Kolla, Oskar Järv, Roger Lepp, Kris- Matthias Randoja - I koht
      • Juhendaja Marje Möldre-Vähi
  • 14. november 2016
  • Harjumaa koolidevahelised võistlused rahvastepallis
    • 1. -3. klassi tüdrukud:
      • Ksenija Lorvi, Emma Raudkepp, Anette-Lily Juninen, Katarina Mitt, Keiti Lepp, Viktoria Kala, Darina Maslova, Fia Delisa Lehe - II koht
      • Juhendaja Marje Möldre-Vähi

Oktoober

  •  
  •  Eesti Teadusagentuuri korraldatud "Õpilasleiutajate riiklik konkurss"
  • Tublid osavõtjad 3. klassist:
  • Rasmus Golubkov, Jaak Haiba, Gregor Jäätma, Diana Lorvi, Katarina Mitt, Johanna Pintman, Kris-Matthias Randoja
  • Juhendaja Eve Lumi

  • 18. oktoober 2016
  • EKSL Harjumaa meistrivõistlused 3x3 korvpallis
    • 4. -5. klassi tüdrukud:
      • Madleen Pähna, Aljona Koch, Elina Lapin, Marta Väinsar - II koht
    • 6. -7. klassi tüdrukud:
      • Anna Lorvi, Alina Zahhartšuk, Hanna Loore Piiriste, Adeelika Rahnel - III koht
    • Juhendaja Marje Möldre-Vähi
  • 17. oktoober 2016
  • Harjumaa koolidevahelised võistlused rahvastepallis
    • Madleen Pähna, Aljona Koch, Elina Lapin, Arina Ostaptšuk, Agnes Rebane, Marta Väinsar, Iti-Triin Matt, Iris Väinsaar, Elisabet Eha - I koht
    • Juhendaja Marje Möldre-Vähi
  • 5. oktoober 2016
  • Nuti-Mati rahvaspordipäev
    • Martin Raudkepp (7. klass) - I koht

September

  • september 
  • Stabilo korraldatud konkurss "Joonista pilt oma unistusest"
  • Tublid osalejad:
  • 2. klass: Tristan Kolla
  • 3. klass: Diana Lorvi, Kris-Matthias Randoja
  • 5. klass: Elina Lapin, Iti-Triin Matt, Madleen Pähna, Iris Väinsaar
  • 7. klass: Hanna-Loore Piiriste, Martin Raudkepp
  • Juhendaja Eve Lumi
       23. september 2016
  • Rae valla koolidevahelised võistlused rahvastepallis
    • 1. -3. klassi poisid:
      • Marten Pähna, Kris-Matthias Randoja, Kristofer Sõna, Kevin Volkov, Oliver Koch, Rasmus Golubkov, Oskar Järv, Tristan Kolla - II koht
    • 1. -3. klassi tüdrukud:
      • Katarina Mitt, Johanna Pintman, Anette-Lily Juninen, Ksenija Lorvi,Emma Raudkepp, Keiti Lepp, Triinu Trika, Stella Volmerson - II koht
    • 4. -5. klass poisid:
      • Gerrit Lehe, Karl Mitt, Karl Niklus, Karl Rasmus Dutt, Daniel Kala, Kevin Vorsmann, Trevon Lepp, Artjom Filimonov - I koht
    • 4. -5. klass tüdrukud:
      • Aljona Koch, Madleen Pähna, Agnes Rebane, Iris Väinsaar, Triine Maria Terve, Arina Ostaptšuk, Iti-Triin Matt, Marta Väinsar - II koht
      •  

Vaida Põhikool

Vana-Vaida tee 15 | 75302 Vaida alevik | Rae vald, Harjumaa

Õpetajate tuba: +372 603 5232 | Huvijuht: +372 603 4097

E-post: koolvaida.edu.ee

MeEgo CMS v5.2 © by MTÜ Kollane Maasikas 2004-2016 in 0.019 sek