Vaida Põhikool

Muusikaringid: lastekoor, mudilaskoor, solistid, kitarriõpe

Muusikaringid

Lastekoor (4. -9. klass) ,

juhendaja Argo Niinemets

Kolmapäev kell 15. 00- 15.45

Lastekoor on väga pikkade traditsioonidega huviring Vaida koolis. Peamine eesmärk on pakkuda lastele mitmehäälse laulmise võimalust,  arendades samal ajal laste hääli ja muusikalist kuulmist. Esineme peamiselt kooli kontsertidel.  Kevadeti võtame osa  Rae valla Laulu ja-Tantsupäevast Klunker.

Mudilaskoor (1. -3. klass),

juhendaja Argo Niinemets

Esmaspäev kell 12. 15- 13. 00

Nii nagu igas koolis, on ka meie koolis mudilaskoor. Mudilaskooris laulavad 1. - 3. klassi õpilased. Lauludeks on lihtsamad lastelaulud. Mudilaskoori üks eesmärke on lapsi ette valmistada lastekooris laulmiseks. Selleks arendamegi laste hääli läbi laulude ja harjutuste. Esineme erinevatel kooli sündmustel.

Solistid, juhendaja Argo Niinemets

Solistide ringis laulavad õpilased kas üksi või kahekesi. Üksi laulmiseks on vaja julgust esineda. Harjutame peamiselt kooli sünmusteks, kuid tähtis on osalemine Rae valla lauluvõistlusel. Eesmärk on pakkuda lastele üksi laulmise võimalust ja väga häid viisipidajaid tuua laulmise juurde.

Kitarriõpe, juhendaja Argo Niinemets

2015/2016 õppeaastast alates on Vaida koolis võimalus õppida kitarri. Õppida saab saatekitarri. Eesmärk on õpetada lastele saatekitarri mängu võtteid ja tulevikus saata kitarriga ka lauljaid. Väike eeldus ringis osalemiseks on oma kitarr, kuna kodus harjutamine on oluline osa kitarrõppest.

Vaida Põhikool

Vana-Vaida tee 15 | 75302 Vaida alevik | Rae vald, Harjumaa