Vaida Põhikool

PRINT

Saavutused

Juuni

  • juuni
  • TV 10 Olümpiastarti Vabariiklik finaalvõistlusvõistlus
    • Poiste noorema vanuserühma 9-võistlus
    • VÕITJA Gerrit Lehe

Mai

  • Heino Parsi nimeline animafilmi festival "Mine metsa"
    • Korraldaja MTÜ Tarvastu Kool
    • 2. klassi tubli ühistöö:
    • Gerden Haavisto, Viktoria Kala, Tristan Kolla, Keiti Lepp, Ksenija Lorvi, Polina Odintsova, Gertrud Piiriste, Emma Raudkepp, Kaur Raudkivi, Triinu Trika, Sandra Vihul, Stella Volmerson
    • Juhendaja Eve Lumi
  • Eesti Vähihaigete Laste Vanemate Liidu loovkonkurss "Pardiralli"
    • 4. klassi tubli ühistöö:
    • Ats Andreas Antson, Karl Kristof Järve, Daniel Kala, Trevon Lepp, Rasmus Sudi, Kevin Vorsmann, Rostislav Severikov
    • Juhendaja Eve Lumi
  • 23. mai
  • TV-10 Olümpiastarti
    • Gerrit Lehe I koht palliviskes ja 1000 m-jooksus
  • mai
  • Harjumaa maakondlik vene keele olümpiaad
    • 8. klass: 
    • Dmitri Berestov I koht
    • Karmen Maria Kaev 5.-6. koht
    • 9. klass:
    • Bretely Jäätma 7. koht
    • Angelina Odintsova 8. koht
  • 11. mai Tabasalus
  • EKSL Tallinna ja Harjumaa piirkonna finaalvõistlused jalgpallis
    • III koht: Tristan Kolla, Kaur Raudkivi, Marten Pähna, Oliver Koch, Roger Lepp, Kristofer Sõna, Jaak Haiba
    • Juhendaja Marje Möldre-Vähi
  • mai
  • Harjumaa maakondlik vene keele olümpiaad
    • Anna Lorvi (6. kl) III koht
    • Igor Smolin (6.kl) 5. koht
    • Alina Zahhartšuk (7.kl) 5. koht
    • Danil Murajev (7. kl) 7. koht
    • Juhendaja õpetaja Ljudmila Zahhartsuk

Aprill

  • 28. aprill Jüris
  • Harjumaa Kooliteatrite Festival
    • Kooli esindas näitering "Kilplased" koosseisus Lisete Lille, Darina Maslova, Kertu Sudi, Kristen Soha, Triinu Trika, Gerden Haavisto, Johanna Pintman, Kris-Matthias Randoja
    • Žürii näitlejapreemia pälvis Gerden Haavisto
  • 26. aprill Kehras
  • Harjumaa MV "Osavam Korvpallur"
    • I koht: Gerrit Lehe, Daniel Kala, Kevin Vorsman,  Marten Pähna,  Oliver Koch,  Kristofer Sõna
    • II koht: Elina Lapin, Madleen Pähna, Aljon Koch, Iti-Triin Matt, Arina Ostaptšuk, Marta Väinsar
    • III koht: Alina Zahhartšuk, Anna Lorvi, Margaret Niklus, Adeelika Rahnel, Milina Ivanova, Hanna-Loore Piiriste
    • Juhendaja Marje Möldre-Vähi
  • 10. aprill Vaidas
  • Nuti-Mati matemaatika Harjumaa meistrivõistlused
    • 2. -3. klass
    • II koht Gregor Jäätma
    • III koht Rasmus Golubkov
    • 4.-5. klass
    • I koht Karl Rasmus Dutt
    • II koht Steffen Soha
    • III koht Karl Mitt
    • 6. -7. klass
    • I koht Martin Raudkepp
    • III koht Alina Zahhartšuk
    • 8. -9. klass
    • I koht Bretely Jäätma
    • II koht Kaur Teras
    • III koht Kerly Väinsar
  • 1. aprill 2017 Paide Kultuurikeskuses
  • Vabariiklik "Koolitants 2017" finaal VÕITJA-tantsutrupp "Hoop-Side": 
    • Madleen Pähna,Elisabet Eha, Aljona Koch,  Iti-Triin Matt, Agnes Rebane, Marta Väinsar, Iris Väinsaar, Arabella Vassus, Liisa-Maria Heinsoo, Hanna-Loore Piiriste, Adeelika Rahnel, Alina Zahhartšuk, Maarja-Liisa Pintman, Kerly Väinsar, Angelina Odintsova, Bretely Jäätma, Viktoria Atspol, Reti Pauklin, Lisette Malla, Saskia Sõrmus
    • Juhendaja Deisi Viimne

Märts

  • märts
  • Harjumaa pranglimise meistrivõistlused
    • III koht Bretely Jäätma (9. klass)
    • III koht Martin Raudkepp (7. klass)
  • 15. märts 2017
  • Maakondlikud kergejõustiku sisevõistlused
    • Gerrit Lehe (5. klass) - kõrgushüppes kuldmedal;
    • Artjom Filimonov (5. klass) - 60 m jooksus pronksmedal;
    • Martin Raudkepp (7. klass) - kõrgushüppes pronksmedal;
  • 14. märts 2017
  • Kirjandusliku omaloomingukonkursi Vaida Krihvel 2017 tulemused
    • 1.-3. klass
      • Võitja: Katarina Mitt
      • Tunnustatud: Triinu Trika ja Anette-Lily Juninen
    • 4. -6. klass
      • Võitja: Arabella Vassus
      • Tunnustatud: Triine Maria Terve, Iris Väinsaar, Keron Lepp
    • 7. -9. klass
      • Võitja: Martin Raudkepp
      • Tunnustatud: Rait Murd, Bretely Jäätma
  • 11. märts 2017 Viimsi Koolis
  • Harjumaa "Kooliteatrite Festival" põhikooli ja gümnaasiumiastmele
    • Näitering "Kilplased" lavastus "Kõik on võimalik" - eripreemia julge teemavaliku eest.
      • Mängisid: Triine Maria Terve, Elisabet Eha, Madleen Pähna, Iti Triin Matt, Arabella Vassus, Kerly Väinsar, Maarja-Liisa Pintman
      • Kerly Väinsar - näitlejapreemia
      • Juhendaja Kristiina Suvi
  • 2. märts 2017
  • Dumle rahvastepalli võistlused
    • 1. -3. klassi poisid:
      • Kristofer Sõna, Oliver Koch, Kris-Matthias Randoja, Roger Lepp, Oskar Järv, Marten Pähna, Caspar Raudkivi, Tristan Kolla - II koht
    • 1. -3. klassi tüdrukud:
      • Katarina Mitt, Johanna Pintman, Anette-Lily Juninen, Triinu Trika, Ksenija Lorvi, Emma Raudkepp, Darina Maslova, Fia Delisa Lehe - III koht
    • Juhendaja Marje Möldre-Vähi

Veebruar


  • "NODI-Noored Disainivad 2017" õpilaskonkurss "SOKK"
  • Korraldaja Eesti Kunstikoolide Liit
  •     EESTI KUNSTIKOOLIDE LIIDU ERIPREEMIA Kaur Raudkivi-2. klass
  • Tublid osalejad 2. klassist: Tristan Kolla, Polina Odintsova, Gertrud Piiriste,
  •  Emma Raudkepp, Sandra Vihul, Stella Volmerson
  • Juhendaja Eve Lumi

  • Tartmuse korraldatud Kooliõpilaste kunstikonkurss "Kunst ja Koomiks"
  • Tubli osaleja Martin Raudkepp 7. klassist
  • Juhendaja Eve Lumi

  • 17. veebruar 2017
  • "VAIDA KOOLI PLAYBOX 2017 - FILMIMUUSIKAST LUMMATUD
    • 1. -4. klassi arvestuses PARIM ESITUS filmi "Nukitsamees" laulude popurrii:
      • Steven Matt, Johanna Pintman, Anette-Lily Juninen, Diana Lorvi, Katarina Mitt, Kris-Matthias Randoja
    • 5. -9. klassi arvestuses PARIM ESITUS filmi "Ghost Busters" nimilaul:
      • Arabella Vassus, Maarja-Liisa Pintman
  • 9. veebruar 2017
  • Rae valla kabevõistlus "Vaida Kabeäss"
    • 1. -3. klassi arvestuses:
      • Rasmus Golubkov (3. klass) - I koht
      • Tublid osalejad: Steven Matt, Johanna Pintman, Martin Väinsar, Kaur Raudkivi, Kevin Volkov, Keiti Lepp
    • 4. -6. klassi arvestuses:
      • Kevin Vorsmann (4. klass) - 4. koht
      • Tublid osalejad: Madleen Pähna, Iti-Triin Matt, Keron Lepp, Ats Andreas Antson
    • 7. -9. klassi arvestuses:
      • Hanna-Loore Piiriste (7. klass) - 6. koht
      • Tublid osalejad: Alina Zahhartšuk, Dmitri Berestov, Kaur Teras, Andra-Mari Kukk

Jaanuar

  • 24. jaanuar 2017
  • TV 10 Olümpiastarti
    • Gerrit Lehe (5. klass): kaugushüpe - I koht, 60 m-jooks - II koht;
    • Juhendaja Marje Möldre-Vähi
  • 12. jaanuar 2017
  • Harjumaa noorte MV sisekergejõustikus
    • Gerrit Lehe (5. klass): kõrgushüpe - I koht, kuulitõuge - II koht;
    • Dmitri Berestov (8. klass): 60 m-jooks - II koht;
    • Juhendaja Marje Möldre-Vähi
  • 20. jaanuar 2017 Viimsi Koolis
  •  Festival "Koolitants" Harjumaa võistlus
    • Tantsutrupp "Hoop-Side" pääses tantsuga "Täna öösel me ei maga" vabariiklikkusse finaali.
      • Tantsisid: Iti-Triin Matt, Elisabet Eha, Madleen Pähna, Marta Väinsar, Aljona Koch, Iris Väinsaar,Agnes Rebane, Arabella Vassus, Liisa Maria Heinsoo, Hanna-Loore Piiriste, Alina Zahhartšuk, Adeelika Rahnel, Kerly Väinsar, Maarja-Liisa Pintman, Angelina Odintsova, Bretely Jäätma, Reti Pauklin, Lisette Malla, Viktoria Atspol, Saskia Sõrmus
    • Tantsutrupp "Lola" esines suurepäraselt tantsuga "Pabari piparpook"
      • Tantsisid: Lisete Lille, Diana Lorvi, Ksenija Lorvi, Darina Maslova, Katarina Mitt, Gertrud Piiriste, Johanna Pintman, Kris-Matthias Randoja, Emma Raudkepp, Kaur Raudkivi, Kertu Sudi, Sandra Vihul, Stella Volmerson, Steven Matt
    • Zürii eripreemia - Kris-Matthias Randoja
    • Juhendaja Deisi Viimne

Vaida Põhikool

Vana-Vaida tee 15 | 75302 Vaida alevik | Rae vald, Harjumaa

Õpetajate tuba: +372 603 5232 | Huvijuht: +372 603 4097

E-post: koolvaida.edu.ee

MeEgo CMS v5.2 © by MTÜ Kollane Maasikas 2004-2016 in 0.017 sek