Vaida Põhikool

PRINT

Tunniplaanid

  • Vaata kõiki
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4a
  • 4b
  • 5a
  • 5b
  • 6
  • 7
  • 8a
  • 8b
  • 9

1

 
 
08.15-09.00 08.15 - 09.00
09.10-09.55 09.10 - 09.55
10.05-10.50 10.05 - 10.50
11.10-11.55 11.10 - 11.55
12.15-13.00 12.15 - 13.00
13.10-13.55 13.10 - 13.55
14.05-14.50 14.05 - 14.50
15.00-15.45 15.00 - 15.45
15.55-16.40 15.55 - 16.40
E
Esmaspäev
08.15-09.00 Kunst Eve Lumi
09.10-09.55 Muusika Argo Niinemets
10.05-10.50 Eesti keel Eve Möls
11.10-11.55 Matemaatika Eve Möls
12.15-13.00 Mudilaskoor Argo Niinemets
13.10-13.55    
14.05-14.50    
15.00-15.45    
15.55-16.40    
T
Teisipäev
08.15-09.00 Eesti keel Eve Möls
09.10-09.55 Eesti keel Eve Möls
10.05-10.50 Kunst Eve Lumi
11.10-11.55 Matemaatika Eve Möls
12.15-13.00    
13.10-13.55    
14.05-14.50    
15.00-15.45    
15.55-16.40    
K
Kolmapäev
08.15-09.00 Matemaatika Eve Möls
09.10-09.55 Muusika Argo Niinemets
10.05-10.50 Kehaline kasvatus Marje Möldre-Vähi
11.10-11.55 Eesti keel Eve Möls
12.15-13.00    
13.10-13.55    
14.05-14.50    
15.00-15.45    
15.55-16.40    
N
Neljapäev
08.15-09.00 Eesti keel Eve Möls
09.10-09.55 Eesti keel Eve Möls
10.05-10.50 Tööõpetus Eve Lumi
11.10-11.55 Kehaline kasvatus Marje Möldre-Vähi
12.15-13.00    
13.10-13.55    
14.05-14.50    
15.00-15.45    
15.55-16.40    
R
Reede
08.15-09.00 Matemaatika Eve Möls
09.10-09.55 Loodusõpetus Monika Lukkonen
10.05-10.50 Kehaline kasvatus Marje Möldre-Vähi
11.10-11.55 Eesti keel Eve Möls
12.15-13.00    
13.10-13.55    
14.05-14.50    
15.00-15.45    
15.55-16.40    

2

 
 
08.15-09.00 08.15 - 09.00
09.10-09.55 09.10 - 09.55
10.05-10.50 10.05 - 10.50
11.10-11.55 11.10 - 11.55
12.15-13.00 12.15 - 13.00
13.10-13.55 13.10 - 13.55
14.05-14.50 14.05 - 14.50
15.00-15.45 15.00 - 15.45
15.55-16.40 15.55 - 16.40
E
Esmaspäev
08.15-09.00 Matemaatika Monika Lukkonen
09.10-09.55 Eesti keel Monika Lukkonen
10.05-10.50 Tööõpetus Eve Lumi
11.10-11.55 Muusika Argo Niinemets
12.15-13.00 Mudilaskoor Argo Niinemets
13.10-13.55    
14.05-14.50    
15.00-15.45    
15.55-16.40    
T
Teisipäev
08.15-09.00 Matemaatika Monika Lukkonen
09.10-09.55 Eesti keel Monika Lukkonen
10.05-10.50 Kehaline kasvatus Marje Möldre-Vähi
11.10-11.55 Eesti keel Monika Lukkonen
12.15-13.00 Inimeseõpetus Monika Lukkonen
13.10-13.55    
14.05-14.50    
15.00-15.45    
15.55-16.40    
K
Kolmapäev
08.15-09.00 Muusika Argo Niinemets
09.10-09.55 Eesti keel Monika Lukkonen
10.05-10.50 Loodusõpetus Monika Lukkonen
11.10-11.55 Matemaatika Monika Lukkonen
12.15-13.00 Kehaline kasvatus Marje Möldre-Vähi
13.10-13.55    
14.05-14.50    
15.00-15.45    
15.55-16.40    
N
Neljapäev
08.15-09.00 Kunst Eve Lumi
09.10-09.55 Matemaatika Monika Lukkonen
10.05-10.50 Eesti keel Monika Lukkonen
11.10-11.55 Kunst Eve Lumi
12.15-13.00 Eesti keel Monika Lukkonen
13.10-13.55    
14.05-14.50    
15.00-15.45    
15.55-16.40    
R
Reede
08.15-09.00 Matemaatika Monika Lukkonen
09.10-09.55 Kehaline kasvatus Marje Möldre-Vähi
10.05-10.50 Eesti keel Monika Lukkonen
11.10-11.55 Tööõpetus Eve Lumi
12.15-13.00    
13.10-13.55    
14.05-14.50    
15.00-15.45    
15.55-16.40    

3

 
 
08.15-09.00 08.15 - 09.00
09.10-09.55 09.10 - 09.55
10.05-10.50 10.05 - 10.50
11.10-11.55 11.10 - 11.55
12.15-13.00 12.15 - 13.00
13.10-13.55 13.10 - 13.55
14.05-14.50 14.05 - 14.50
15.00-15.45 15.00 - 15.45
15.55-16.40 15.55 - 16.40
E
Esmaspäev
08.15-09.00 Muusika Argo Niinemets
09.10-09.55 Kehaline kasvatus Marje Möldre-Vähi
10.05-10.50 Matemaatika Maie Suvi
11.10-11.55 Eesti keel Maie Suvi
12.15-13.00 Mudilaskoor Argo Niinemets
13.10-13.55    
14.05-14.50    
15.00-15.45    
15.55-16.40    
T
Teisipäev
08.15-09.00 Inglise keel Aire Ratas
09.10-09.55 Matemaatika Maie Suvi
10.05-10.50 Eesti keel Maie Suvi
11.10-11.55 Tööõpetus Eve Lumi
12.15-13.00    
13.10-13.55    
14.05-14.50    
15.00-15.45    
15.55-16.40    
K
Kolmapäev
08.15-09.00 Loodusõpetus Monika Lukkonen
09.10-09.55 Matemaatika Maie Suvi
10.05-10.50 Eesti keel Maie Suvi
11.10-11.55 Eesti keel Maie Suvi
12.15-13.00 Inglise keel Aire Ratas
13.10-13.55 Muusika Argo Niinemets
14.05-14.50    
15.00-15.45    
15.55-16.40    
N
Neljapäev
08.15-09.00 Matemaatika Maie Suvi
09.10-09.55 Inimeseõpetus Maie Suvi
10.05-10.50 Inglise keel Aire Ratas
11.10-11.55 Eesti keel Maie Suvi
12.15-13.00 Kunst Eve Lumi
13.10-13.55 Kunst Eve Lumi
14.05-14.50    
15.00-15.45    
15.55-16.40    
R
Reede
08.15-09.00 Matemaatika Maie Suvi
09.10-09.55 Eesti keel Maie Suvi
10.05-10.50 Eesti keel Maie Suvi
11.10-11.55 Kehaline kasvatus Marje Möldre-Vähi
12.15-13.00 Kehaline kasvatus Marje Möldre-Vähi
13.10-13.55    
14.05-14.50    
15.00-15.45    
15.55-16.40    

4a

 
 
08.15-09.00 08.15 - 09.00
09.10-09.55 09.10 - 09.55
10.05-10.50 10.05 - 10.50
11.10-11.55 11.10 - 11.55
12.15-13.00 12.15 - 13.00
13.10-13.55 13.10 - 13.55
14.05-14.50 14.05 - 14.50
15.00-15.45 15.00 - 15.45
15.55-16.40 15.55 - 16.40
E
Esmaspäev
08.15-09.00 Keh kasv T Marje Möldre-Vähi
09.10-09.55 Eesti keel Marika Leitmaa
10.05-10.50 Muusika Argo Niinemets
11.10-11.55 Loodusõpetus Monika Lukkonen
12.15-13.00 Matemaatika Marika Leitmaa
13.10-13.55 Inglise keel 1 Aire Ratas
14.05-14.50    
15.00-15.45    
15.55-16.40    
T
Teisipäev
08.15-09.00 Tööõpetus1 Raimo Saagpakk
09.10-09.55 Tööõp1/inglise2 Raimo Saagpakk/Aire Ratas
10.05-10.50 Matemaatika Marika Leitmaa
11.10-11.55 P Keh kasv/T käsitöö Marje Möldre-Vähi/Külli Tepponainen
12.15-13.00 P Keh kasv/T käsitöö Marje Möldre-Vähi/Külli Tepponainen
13.10-13.55 Eesti keel Marika Leitmaa
14.05-14.50 Keh kasv T Marje Möldre-Vähi
15.00-15.45    
15.55-16.40    
K
Kolmapäev
08.15-09.00 Inglise keel 1 Aire Ratas
09.10-09.55 Eesti keel Marika Leitmaa
10.05-10.50 Eesti keel Marika Leitmaa
11.10-11.55 Muusika Argo Niinemets
12.15-13.00 Loodusõpetus Monika Lukkonen
13.10-13.55 Matemaatika Marika Leitmaa
14.05-14.50 Keh kasv P Marje Möldre-Vähi
15.00-15.45    
15.55-16.40    
N
Neljapäev
08.15-09.00 Inglise keel 2 Aire Ratas
09.10-09.55 Kunst Eve Lumi
10.05-10.50 Matemaatika Marika Leitmaa
11.10-11.55 Eesti keel Marika Leitmaa
12.15-13.00 Tööõp2/inglise1 Raimo Saagpakk/Aire Ratas
13.10-13.55 Tööõpetus2 Raimo Saagpakk
14.05-14.50    
15.00-15.45    
15.55-16.40    
R
Reede
08.15-09.00 Keh kasv T Marje Möldre-Vähi
09.10-09.55 Kunst Eve Lumi
10.05-10.50 Matemaatika Marika Leitmaa
11.10-11.55 Eesti keel Marika Leitmaa
12.15-13.00 Inglise keel 2 Aire Ratas
13.10-13.55    
14.05-14.50    
15.00-15.45    
15.55-16.40    

4b

 
 
08.15-09.00 08.15 - 09.00
09.10-09.55 09.10 - 09.55
10.05-10.50 10.05 - 10.50
11.10-11.55 11.10 - 11.55
12.15-13.00 12.15 - 13.00
13.10-13.55 13.10 - 13.55
14.05-14.50 14.05 - 14.50
15.00-15.45 15.00 - 15.45
15.55-16.40 15.55 - 16.40
E
Esmaspäev
08.15-09.00 Eesti keel Eve Möls
09.10-09.55 Matemaatika Eve Möls
10.05-10.50 Inglise keel Ülle Sillasoo
11.10-11.55    
12.15-13.00    
13.10-13.55    
14.05-14.50    
15.00-15.45    
15.55-16.40    
T
Teisipäev
08.15-09.00 Kunst Eve Lumi
09.10-09.55 Kehaline kasvatus Marje Möldre-Vähi
10.05-10.50 Eesti keel Eve Möls
11.10-11.55    
12.15-13.00    
13.10-13.55    
14.05-14.50    
15.00-15.45    
15.55-16.40    
K
Kolmapäev
08.15-09.00 Ajalugu Krista-Mari Saagpakk
09.10-09.55 Matemaatika Eve Möls
10.05-10.50 Inglise keel Ülle Sillasoo
11.10-11.55 Kehaline kasvatus Marje Möldre-Vähi
12.15-13.00 Muusika Argo Niinemets
13.10-13.55 Eesti keel Eve Möls
14.05-14.50    
15.00-15.45    
15.55-16.40    
N
Neljapäev
08.15-09.00    
09.10-09.55 Loodusõpetus Ülle Sillasoo
10.05-10.50 Matemaatika Eve Möls
11.10-11.55 Loodusõpetus Ülle Sillasoo
12.15-13.00 Tööõpetus/tehnoloogia Raimo Saagpakk
13.10-13.55 Tööõpetus/tehnoloogia Raimo Saagpakk
14.05-14.50    
15.00-15.45    
15.55-16.40    
R
Reede
08.15-09.00 Inimeseõpetus Marika Leitmaa
09.10-09.55 Matemaatika Eve Möls
10.05-10.50 Eesti keel Eve Möls
11.10-11.55    
12.15-13.00    
13.10-13.55    
14.05-14.50    
15.00-15.45    
15.55-16.40    

5a

 
 
08.15-09.00 08.15 - 09.00
09.10-09.55 09.10 - 09.55
10.05-10.50 10.05 - 10.50
11.10-11.55 11.10 - 11.55
12.15-13.00 12.15 - 13.00
13.10-13.55 13.10 - 13.55
14.05-14.50 14.05 - 14.50
15.00-15.45 15.00 - 15.45
15.55-16.40 15.55 - 16.40
E
Esmaspäev
08.15-09.00 Keh kasv T Marje Möldre-Vähi
09.10-09.55 Kunst Eve Lumi
10.05-10.50 Matemaatika Katrin Roots
11.10-11.55 Vene keel Ljudmila Zahhartšuk
12.15-13.00 Loodusõpetus Monika Lukkonen
13.10-13.55 Ajalugu Krista-Mari Saagpakk
14.05-14.50 Muusika Argo Niinemets
15.00-15.45 Klassijuhataja tund Aire Ratas
15.55-16.40    
T
Teisipäev
08.15-09.00 Matemaatika Katrin Roots
09.10-09.55 Inimeseõpetus Külli Tepponainen
10.05-10.50 Loodusõpetus Monika Lukkonen
11.10-11.55 Tööõpetus/käsitöö Raimo Saagpakk/Külli Tepponainen
12.15-13.00 Tööõpetus/käsitöö Raimo Saagpakk/Külli Tepponainen
13.10-13.55 Eesti keel Eve Möls
14.05-14.50 Keh kasv T Marje Möldre-Vähi
15.00-15.45    
15.55-16.40    
K
Kolmapäev
08.15-09.00    
09.10-09.55 Inglise keel Aire Ratas
10.05-10.50 Eesti keel Eve Möls
11.10-11.55 Matemaatika Katrin Roots
12.15-13.00 Kirjandus Eve Möls
13.10-13.55 Keh kasv P Marje Möldre-Vähi
14.05-14.50    
15.00-15.45    
15.55-16.40    
N
Neljapäev
08.15-09.00 Vene keel Ljudmila Zahhartšuk
09.10-09.55 Inglise keel Aire Ratas
10.05-10.50 Matemaatika Katrin Roots
11.10-11.55 Eesti keel Eve Möls
12.15-13.00 Keh kasv P Marje Möldre-Vähi
13.10-13.55    
14.05-14.50    
15.00-15.45    
15.55-16.40    
R
Reede
08.15-09.00 Keh kasv T Marje Möldre-Vähi
09.10-09.55 Matemaatika Katrin Roots
10.05-10.50 Inglise keel Aire Ratas
11.10-11.55 Vene keel Ljudmila Zahhartšuk
12.15-13.00 Kirjandus Eve Möls
13.10-13.55 Keh kasv P Marje Möldre-Vähi
14.05-14.50    
15.00-15.45    
15.55-16.40    

5b

 
 
08.15-09.00 08.15 - 09.00
09.10-09.55 09.10 - 09.55
10.05-10.50 10.05 - 10.50
11.10-11.55 11.10 - 11.55
12.15-13.00 12.15 - 13.00
13.10-13.55 13.10 - 13.55
14.05-14.50 14.05 - 14.50
15.00-15.45 15.00 - 15.45
15.55-16.40 15.55 - 16.40
E
Esmaspäev
08.15-09.00 Eesti keel Eve Möls
09.10-09.55 Matemaatika Eve Möls
10.05-10.50 Inglise keel Ülle Sillasoo
11.10-11.55 Vene keel Ljudmila Zahhartšuk
12.15-13.00    
13.10-13.55    
14.05-14.50    
15.00-15.45    
15.55-16.40    
T
Teisipäev
08.15-09.00 Kunst Eve Lumi
09.10-09.55 Kehaline kasvatus Marje Möldre-Vähi
10.05-10.50 Kirjandus Eve Möls
11.10-11.55 Tööõpetus/tehnoloogia Raimo Saagpakk
12.15-13.00 Tööõpetus/tehnoloogia Raimo Saagpakk
13.10-13.55    
14.05-14.50    
15.00-15.45    
15.55-16.40    
K
Kolmapäev
08.15-09.00 Ajalugu Krista-Mari Saagpakk
09.10-09.55 Matemaatika Eve Möls
10.05-10.50 Inglise keel Ülle Sillasoo
11.10-11.55 Kehaline kasvatus Marje Möldre-Vähi
12.15-13.00 Muusika Argo Niinemets
13.10-13.55 Kirjandus Eve Möls
14.05-14.50    
15.00-15.45    
15.55-16.40    
N
Neljapäev
08.15-09.00 Vene keel Ljudmila Zahhartšuk
09.10-09.55 Loodusõpetus Ülle Sillasoo
10.05-10.50 Matemaatika Eve Möls
11.10-11.55 Loodusõpetus Ülle Sillasoo
12.15-13.00    
13.10-13.55    
14.05-14.50    
15.00-15.45    
15.55-16.40    
R
Reede
08.15-09.00 Inimeseõpetus Marika Leitmaa
09.10-09.55 Matemaatika Eve Möls
10.05-10.50 Eesti keel Eve Möls
11.10-11.55 Vene keel Ljudmila Zahhartšuk
12.15-13.00    
13.10-13.55    
14.05-14.50    
15.00-15.45    
15.55-16.40    

6

 
 
08.15-09.00 08.15 - 09.00
09.10-09.55 09.10 - 09.55
10.05-10.50 10.05 - 10.50
11.10-11.55 11.10 - 11.55
12.15-13.00 12.15 - 13.00
13.10-13.55 13.10 - 13.55
14.05-14.50 14.05 - 14.50
15.00-15.45 15.00 - 15.45
15.55-16.40 15.55 - 16.40
E
Esmaspäev
08.15-09.00 P Tööõp/T Keh kasv Raimo Saagpakk/Marje Möldre-Vähi
09.10-09.55 P tööõp/T vene keel Raimo Saagpakk/Ljudmila Zahhartšuk
10.05-10.50 Kirjandus Marika Leitmaa
11.10-11.55 Ajalugu Krista-Mari Saagpakk
12.15-13.00 Matemaatika Katrin Roots
13.10-13.55 Muusika Argo Niinemets
14.05-14.50    
15.00-15.45    
15.55-16.40    
T
Teisipäev
08.15-09.00 Inimeseõpetus Külli Tepponainen
09.10-09.55 Kunst Eve Lumi
10.05-10.50 Ühiskonnaõpetus Külli Tepponainen
11.10-11.55 Matemaatika Katrin Roots
12.15-13.00 Inglise keel Aire Ratas
13.10-13.55 Loodusõpetus Monika Lukkonen
14.05-14.50 Keh kasv T Marje Möldre-Vähi
15.00-15.45    
15.55-16.40    
K
Kolmapäev
08.15-09.00 T vene keel/P keh kasv Ljudmila Zahhartšuk/Marje Möldre-Vähi
09.10-09.55 Matemaatika Katrin Roots
10.05-10.50 Ajalugu Krista-Mari Saagpakk
11.10-11.55 Inglise keel Aire Ratas
12.15-13.00 Eesti keel Marika Leitmaa
13.10-13.55 Keh kasv P Marje Möldre-Vähi
14.05-14.50    
15.00-15.45    
15.55-16.40    
N
Neljapäev
08.15-09.00 Kirjandus Marika Leitmaa
09.10-09.55 P vene keel/T käsitöö Ljudmila Zahhartšuk/Külli Tepponainen
10.05-10.50 P Keh kasv/T käsitöö Marje Möldre-Vähi/Külli Tepponainen
11.10-11.55 Loodusõpetus Monika Lukkonen
12.15-13.00 Eesti keel Marika Leitmaa
13.10-13.55 Matemaatika Katrin Roots
14.05-14.50 Klassijuhataja tund Ljudmila Zahhartšuk
15.00-15.45    
15.55-16.40    
R
Reede
08.15-09.00 P vene keel/T keh kasv Ljudmila Zahhartšuk/Marje Möldre-Vähi
09.10-09.55 Inglise keel Aire Ratas
10.05-10.50 Matemaatika Katrin Roots
11.10-11.55 Loodusõpetus Monika Lukkonen
12.15-13.00 Eesti keel Marika Leitmaa
13.10-13.55 Vene keel T Ljudmila Zahhartšuk
14.05-14.50    
15.00-15.45    
15.55-16.40    

7

 
 
08.15-09.00 08.15 - 09.00
09.10-09.55 09.10 - 09.55
10.05-10.50 10.05 - 10.50
11.10-11.55 11.10 - 11.55
12.15-13.00 12.15 - 13.00
13.10-13.55 13.10 - 13.55
14.05-14.50 14.05 - 14.50
15.00-15.45 15.00 - 15.45
15.55-16.40 15.55 - 16.40
E
Esmaspäev
08.15-09.00 Matemaatika Katrin Roots
09.10-09.55 Inglise keel Aire Ratas
10.05-10.50 Vene keel Ljudmila Zahhartšuk
11.10-11.55 Inglise keel Aire Ratas
12.15-13.00 Ajalugu Krista-Mari Saagpakk
13.10-13.55    
14.05-14.50    
15.00-15.45    
15.55-16.40    
T
Teisipäev
08.15-09.00 Keh kasv T Marje Möldre-Vähi
09.10-09.55 Loodusõpetus Ülle Sillasoo
10.05-10.50 Matemaatika Katrin Roots
11.10-11.55 Inglise keel Aire Ratas
12.15-13.00 Eesti keel Nele Toime
13.10-13.55 Bioloogia Ülle Sillasoo
14.05-14.50    
15.00-15.45    
15.55-16.40    
K
Kolmapäev
08.15-09.00 Keh kasv P Marje Möldre-Vähi
09.10-09.55 Loodusõpetus Ülle Sillasoo
10.05-10.50 Matemaatika Katrin Roots
11.10-11.55 Ajalugu Krista-Mari Saagpakk
12.15-13.00 Vene keel Ljudmila Zahhartšuk
13.10-13.55 Geograafia Ülle Sillasoo
14.05-14.50 Muusika Argo Niinemets
15.00-15.45    
15.55-16.40    
N
Neljapäev
08.15-09.00 Tööõpetus/tehnoloogia Raimo Saagpakk
09.10-09.55 Tööõpetus/käsitöö Raimo Saagpakk/Külli Tepponainen
10.05-10.50 P Keh kasv/T käsitöö Marje Möldre-Vähi/Külli Tepponainen
11.10-11.55 Matemaatika Katrin Roots
12.15-13.00 Inimeseõpetus Külli Tepponainen
13.10-13.55 Eesti keel Nele Toime
14.05-14.50 Keh kasv T Marje Möldre-Vähi
15.00-15.45    
15.55-16.40    
R
Reede
08.15-09.00 Kunst Eve Lumi
09.10-09.55 Eesti keel Nele Toime
10.05-10.50 Vene keel Ljudmila Zahhartšuk
11.10-11.55 Kirjandus Nele Toime
12.15-13.00 Matemaatika Katrin Roots
13.10-13.55 Kirjandus Nele Toime
14.05-14.50 Klassijuhataja tund Nele Toime
15.00-15.45    
15.55-16.40    

8a

 
 
08.15-09.00 08.15 - 09.00
09.10-09.55 09.10 - 09.55
10.05-10.50 10.05 - 10.50
11.10-11.55 11.10 - 11.55
12.15-13.00 12.15 - 13.00
13.10-13.55 13.10 - 13.55
14.05-14.50 14.05 - 14.50
15.00-15.45 15.00 - 15.45
15.55-16.40 15.55 - 16.40
E
Esmaspäev
08.15-09.00 Ajalugu Krista-Mari Saagpakk
09.10-09.55 Matemaatika Katrin Roots
10.05-10.50 Eesti keel Nele Toime
11.10-11.55 Kunst Eve Lumi
12.15-13.00 Bioloogia Ülle Sillasoo
13.10-13.55 Tööõpetus/tehnoloogia Raimo Saagpakk
14.05-14.50 Tööõpetus/tehnoloogia Raimo Saagpakk
15.00-15.45    
15.55-16.40    
T
Teisipäev
08.15-09.00 Keh kasv T Marje Möldre-Vähi
09.10-09.55 Eesti keel Nele Toime
10.05-10.50 Kirjandus Nele Toime
11.10-11.55 Geograafia Ülle Sillasoo
12.15-13.00 Matemaatika Katrin Roots
13.10-13.55 P Keh kasv/T käsitöö Marje Möldre-Vähi/Külli Tepponainen
14.05-14.50 Käsitöö/kodundus Külli Tepponainen
15.00-15.45    
15.55-16.40    
K
Kolmapäev
08.15-09.00 Keemia Peeter Sipelgas
09.10-09.55 Vene keel Ljudmila Zahhartšuk
10.05-10.50 Muusika Argo Niinemets
11.10-11.55 Füüsika Peeter Sipelgas
12.15-13.00 Matemaatika Katrin Roots
13.10-13.55 Inglise keel Aire Ratas
14.05-14.50 Ajalugu Krista-Mari Saagpakk
15.00-15.45 Keh kasv P Marje Möldre-Vähi
15.55-16.40    
N
Neljapäev
08.15-09.00 Inimeseõpetus Külli Tepponainen
09.10-09.55 Matemaatika Katrin Roots
10.05-10.50 Vene keel Ljudmila Zahhartšuk
11.10-11.55 Inglise keel Aire Ratas
12.15-13.00 Bioloogia Ülle Sillasoo
13.10-13.55 Geograafia Ülle Sillasoo
14.05-14.50 Keh kasv T Marje Möldre-Vähi
15.00-15.45    
15.55-16.40    
R
Reede
08.15-09.00 Inglise keel Aire Ratas
09.10-09.55 Keemia Peeter Sipelgas
10.05-10.50 Kirjandus Nele Toime
11.10-11.55 Füüsika Peeter Sipelgas
12.15-13.00 Vene keel Ljudmila Zahhartšuk
13.10-13.55 Matemaatika Katrin Roots
14.05-14.50 Klassijuhataja tund Piret Hallik
15.00-15.45    
15.55-16.40    

8b

 
 
08.15-09.00 08.15 - 09.00
09.10-09.55 09.10 - 09.55
10.05-10.50 10.05 - 10.50
11.10-11.55 11.10 - 11.55
12.15-13.00 12.15 - 13.00
13.10-13.55 13.10 - 13.55
14.05-14.50 14.05 - 14.50
15.00-15.45 15.00 - 15.45
15.55-16.40 15.55 - 16.40
E
Esmaspäev
08.15-09.00 Vene keel Ljudmila Zahhartšuk
09.10-09.55 Ajalugu Krista-Mari Saagpakk
10.05-10.50 Inglise keel Aire Ratas
11.10-11.55 Keemia Ülle Sillasoo
12.15-13.00    
13.10-13.55    
14.05-14.50    
15.00-15.45    
15.55-16.40    
T
Teisipäev
08.15-09.00 Matemaatika Marika Leitmaa
09.10-09.55 Kehaline kasvatus Marje Möldre-Vähi
10.05-10.50 Füüsika Ülle Sillasoo
11.10-11.55 Eesti keel Marika Leitmaa
12.15-13.00    
13.10-13.55    
14.05-14.50    
15.00-15.45    
15.55-16.40    
K
Kolmapäev
08.15-09.00 Matemaatika Marika Leitmaa
09.10-09.55 Ajalugu Krista-Mari Saagpakk
10.05-10.50 Muusika Argo Niinemets
11.10-11.55    
12.15-13.00    
13.10-13.55    
14.05-14.50    
15.00-15.45    
15.55-16.40    
N
Neljapäev
08.15-09.00 Bioloogia Ülle Sillasoo
09.10-09.55 Matemaatika Marika Leitmaa
10.05-10.50 Geograafia Ülle Sillasoo
11.10-11.55 Tööõpetus/tehnoloogia Raimo Saagpakk
12.15-13.00 Vene keel Ljudmila Zahhartšuk
13.10-13.55 Kirjandus Marika Leitmaa
14.05-14.50    
15.00-15.45    
15.55-16.40    
R
Reede
08.15-09.00    
09.10-09.55 Eesti keel Marika Leitmaa
10.05-10.50 Kunst Eve Lumi
11.10-11.55 Inglise keel Aire Ratas
12.15-13.00    
13.10-13.55    
14.05-14.50    
15.00-15.45    
15.55-16.40    

9

 
 
08.15-09.00 08.15 - 09.00
09.10-09.55 09.10 - 09.55
10.05-10.50 10.05 - 10.50
11.10-11.55 11.10 - 11.55
12.15-13.00 12.15 - 13.00
13.10-13.55 13.10 - 13.55
14.05-14.50 14.05 - 14.50
15.00-15.45 15.00 - 15.45
15.55-16.40 15.55 - 16.40
E
Esmaspäev
08.15-09.00 Inglise keel Aire Ratas
09.10-09.55 Eesti keel Nele Toime
10.05-10.50 Ajalugu Krista-Mari Saagpakk
11.10-11.55 Matemaatika Katrin Roots
12.15-13.00 Vene keel Ljudmila Zahhartšuk
13.10-13.55 Bioloogia Ülle Sillasoo
14.05-14.50 Ühiskonnaõpetus Krista-Mari Saagpakk
15.00-15.45 Muusika Argo Niinemets
15.55-16.40    
T
Teisipäev
08.15-09.00 Keh kasv T Marje Möldre-Vähi
09.10-09.55 Matemaatika Katrin Roots
10.05-10.50 Inglise keel Aire Ratas
11.10-11.55 Kirjandus Nele Toime
12.15-13.00 Geograafia Ülle Sillasoo
13.10-13.55 P Keh kasv/T käsitöö Marje Möldre-Vähi/Külli Tepponainen
14.05-14.50 Käsitöö/kodundus Külli Tepponainen
15.00-15.45    
15.55-16.40    
K
Kolmapäev
08.15-09.00 Matemaatika Katrin Roots
09.10-09.55 Keemia Peeter Sipelgas
10.05-10.50 Füüsika Peeter Sipelgas
11.10-11.55 Bioloogia Ülle Sillasoo
12.15-13.00 Ajalugu Krista-Mari Saagpakk
13.10-13.55 Ühiskonnaõpetus Krista-Mari Saagpakk
14.05-14.50 Geograafia Ülle Sillasoo
15.00-15.45 Keh kasv P Marje Möldre-Vähi
15.55-16.40    
N
Neljapäev
08.15-09.00 Klassijuhataja tund Katrin Roots
09.10-09.55 Eesti keel Nele Toime
10.05-10.50 Kirjandus Nele Toime
11.10-11.55 Vene keel Ljudmila Zahhartšuk
12.15-13.00 Matemaatika Katrin Roots
13.10-13.55 Inglise keel Aire Ratas
14.05-14.50 P Tööõp/T Keh kasv Raimo Saagpakk/Marje Möldre-Vähi
15.00-15.45 Tööõpetus/tehnoloogia Raimo Saagpakk
15.55-16.40    
R
Reede
08.15-09.00 Keemia Peeter Sipelgas
09.10-09.55 Vene keel Ljudmila Zahhartšuk
10.05-10.50 Füüsika Peeter Sipelgas
11.10-11.55 Matemaatika Katrin Roots
12.15-13.00 Kunst Eve Lumi
13.10-13.55    
14.05-14.50    
15.00-15.45    
15.55-16.40    

Vaida Põhikool

Vana-Vaida tee 15 | 75302 Vaida alevik | Rae vald, Harjumaa

Õpetajate tuba: +372 603 5232 | Huvijuht: +372 603 4097

E-post: koolvaida.edu.ee

MeEgo CMS v5.2 © by MTÜ Kollane Maasikas 2004-2016 in 0.337 sek