Vaida Põhikool

PRINT

Tunniplaanid

  • Vaata kõiki
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4a
  • 4b
  • 5a
  • 5b
  • 6
  • 7
  • 8a
  • 8b
  • 9

1

 
E
T
K
N
R
08.15- 09.00
08.15-09.00 Eesti keel Eve Möls
08.15-09.00 Eesti keel Eve Möls
08.15-09.00 Matemaatika Eve Möls
08.15-09.00 Eesti keel Eve Möls
08.15-09.00 Kunst Eve Lumi
09.10- 09.55
09.10-09.55 Matemaatika Eve Möls
09.10-09.55 Eesti keel Eve Möls
09.10-09.55 Kehaline kasvatus Marje Möldre-Vähi
09.10-09.55 Eesti keel Eve Möls
09.10-09.55 Kunst Eve Lumi
10.05- 10.50
10.05-10.50 Kehaline kasvatus Marje Möldre-Vähi
10.05-10.50 Loodusõpetus Monika Lukkonen
10.05-10.50 Muusika Argo Niinemets
10.05-10.50 Kehaline kasvatus Marje Möldre-Vähi
10.05-10.50 Matemaatika Eve Möls
11.10- 11.55
11.10-11.55 Muusika Argo Niinemets
11.10-11.55 Tööõpetus Eve Lumi
11.10-11.55 Eesti keel Eve Möls
11.10-11.55 Matemaatika Eve Möls
11.10-11.55 Eesti keel Eve Möls
12.15- 13.00
12.15-13.00 Mudilaskoor Argo Niinemets
 
 
 
 
13.10- 13.55
 
 
 
 
 
14.05- 14.50
 
 
 
 
 
15.00- 15.45
 
 
 
 
 
15.55- 16.40
 
 
 
 
 
Esmaspäev
08.15-09.00 Eesti keel Eve Möls
09.10-09.55 Matemaatika Eve Möls
10.05-10.50 Kehaline kasvatus Marje Möldre-Vähi
11.10-11.55 Muusika Argo Niinemets
12.15-13.00 Mudilaskoor Argo Niinemets
Teisipäev
08.15-09.00 Eesti keel Eve Möls
09.10-09.55 Eesti keel Eve Möls
10.05-10.50 Loodusõpetus Monika Lukkonen
11.10-11.55 Tööõpetus Eve Lumi
Kolmapäev
08.15-09.00 Matemaatika Eve Möls
09.10-09.55 Kehaline kasvatus Marje Möldre-Vähi
10.05-10.50 Muusika Argo Niinemets
11.10-11.55 Eesti keel Eve Möls
Neljapäev
08.15-09.00 Eesti keel Eve Möls
09.10-09.55 Eesti keel Eve Möls
10.05-10.50 Kehaline kasvatus Marje Möldre-Vähi
11.10-11.55 Matemaatika Eve Möls
Reede
08.15-09.00 Kunst Eve Lumi
09.10-09.55 Kunst Eve Lumi
10.05-10.50 Matemaatika Eve Möls
11.10-11.55 Eesti keel Eve Möls

2

 
E
T
K
N
R
08.15- 09.00
08.15-09.00 Matemaatika Monika Lukkonen
08.15-09.00 Matemaatika Monika Lukkonen
08.15-09.00 Eesti keel Monika Lukkonen
08.15-09.00 Kunst Eve Lumi
08.15-09.00 Matemaatika Monika Lukkonen
09.10- 09.55
09.10-09.55 Muusika Argo Niinemets
09.10-09.55 Eesti keel Monika Lukkonen
09.10-09.55 Muusika Argo Niinemets
09.10-09.55 Matemaatika Monika Lukkonen
09.10-09.55 Eesti keel Monika Lukkonen
10.05- 10.50
10.05-10.50 Tööõpetus Eve Lumi
10.05-10.50 Kunst Eve Lumi
10.05-10.50 Kehaline kasvatus Marje Möldre-Vähi
10.05-10.50 Eesti keel Monika Lukkonen
10.05-10.50 Kehaline kasvatus Marje Möldre-Vähi
11.10- 11.55
11.10-11.55 Eesti keel Monika Lukkonen
11.10-11.55 Kehaline kasvatus Marje Möldre-Vähi
11.10-11.55 Matemaatika Monika Lukkonen
11.10-11.55 Loodusõpetus Monika Lukkonen
11.10-11.55 Eesti keel Monika Lukkonen
12.15- 13.00
12.15-13.00 Mudilaskoor Argo Niinemets
12.15-13.00 Inimeseõpetus Monika Lukkonen
 
12.15-13.00 Eesti keel Monika Lukkonen
12.15-13.00 Tööõpetus Eve Lumi
13.10- 13.55
 
 
 
 
 
14.05- 14.50
 
 
 
 
 
15.00- 15.45
 
 
 
 
 
15.55- 16.40
 
 
 
 
 
Esmaspäev
08.15-09.00 Matemaatika Monika Lukkonen
09.10-09.55 Muusika Argo Niinemets
10.05-10.50 Tööõpetus Eve Lumi
11.10-11.55 Eesti keel Monika Lukkonen
12.15-13.00 Mudilaskoor Argo Niinemets
Teisipäev
08.15-09.00 Matemaatika Monika Lukkonen
09.10-09.55 Eesti keel Monika Lukkonen
10.05-10.50 Kunst Eve Lumi
11.10-11.55 Kehaline kasvatus Marje Möldre-Vähi
12.15-13.00 Inimeseõpetus Monika Lukkonen
Kolmapäev
08.15-09.00 Eesti keel Monika Lukkonen
09.10-09.55 Muusika Argo Niinemets
10.05-10.50 Kehaline kasvatus Marje Möldre-Vähi
11.10-11.55 Matemaatika Monika Lukkonen
Neljapäev
08.15-09.00 Kunst Eve Lumi
09.10-09.55 Matemaatika Monika Lukkonen
10.05-10.50 Eesti keel Monika Lukkonen
11.10-11.55 Loodusõpetus Monika Lukkonen
12.15-13.00 Eesti keel Monika Lukkonen
Reede
08.15-09.00 Matemaatika Monika Lukkonen
09.10-09.55 Eesti keel Monika Lukkonen
10.05-10.50 Kehaline kasvatus Marje Möldre-Vähi
11.10-11.55 Eesti keel Monika Lukkonen
12.15-13.00 Tööõpetus Eve Lumi

3

 
E
T
K
N
R
08.15- 09.00
08.15-09.00 Muusika Argo Niinemets
08.15-09.00 Kunst Eve Lumi
08.15-09.00 Eesti keel Maie Suvi
08.15-09.00 Matemaatika Maie Suvi
08.15-09.00 Eesti keel Maie Suvi
09.10- 09.55
09.10-09.55 Matemaatika Maie Suvi
09.10-09.55 Matemaatika Maie Suvi
09.10-09.55 Eesti keel Maie Suvi
09.10-09.55 Kehaline kasvatus Marje Möldre-Vähi
09.10-09.55 Matemaatika Maie Suvi
10.05- 10.50
10.05-10.50 Eesti keel Maie Suvi
10.05-10.50 Inimeseõpetus Maie Suvi
10.05-10.50 Inglise keel Aire Ratas
10.05-10.50 Eesti keel Maie Suvi
10.05-10.50 Inglise keel Aire Ratas
11.10- 11.55
11.10-11.55 Tööõpetus Eve Lumi
11.10-11.55 Eesti keel Maie Suvi
11.10-11.55 Matemaatika Maie Suvi
11.10-11.55 Eesti keel Maie Suvi
11.10-11.55 Kehaline kasvatus Marje Möldre-Vähi
12.15- 13.00
12.15-13.00 Mudilaskoor Argo Niinemets
12.15-13.00 Kehaline kasvatus Marje Möldre-Vähi
12.15-13.00 Loodusõpetus Monika Lukkonen
12.15-13.00 Kunst Eve Lumi
 
13.10- 13.55
 
 
13.10-13.55 Muusika Argo Niinemets
13.10-13.55 Inglise keel Aire Ratas
 
14.05- 14.50
 
 
 
 
 
15.00- 15.45
 
 
 
 
 
15.55- 16.40
 
 
 
 
 
Esmaspäev
08.15-09.00 Muusika Argo Niinemets
09.10-09.55 Matemaatika Maie Suvi
10.05-10.50 Eesti keel Maie Suvi
11.10-11.55 Tööõpetus Eve Lumi
12.15-13.00 Mudilaskoor Argo Niinemets
Teisipäev
08.15-09.00 Kunst Eve Lumi
09.10-09.55 Matemaatika Maie Suvi
10.05-10.50 Inimeseõpetus Maie Suvi
11.10-11.55 Eesti keel Maie Suvi
12.15-13.00 Kehaline kasvatus Marje Möldre-Vähi
Kolmapäev
08.15-09.00 Eesti keel Maie Suvi
09.10-09.55 Eesti keel Maie Suvi
10.05-10.50 Inglise keel Aire Ratas
11.10-11.55 Matemaatika Maie Suvi
12.15-13.00 Loodusõpetus Monika Lukkonen
13.10-13.55 Muusika Argo Niinemets
Neljapäev
08.15-09.00 Matemaatika Maie Suvi
09.10-09.55 Kehaline kasvatus Marje Möldre-Vähi
10.05-10.50 Eesti keel Maie Suvi
11.10-11.55 Eesti keel Maie Suvi
12.15-13.00 Kunst Eve Lumi
13.10-13.55 Inglise keel Aire Ratas
Reede
08.15-09.00 Eesti keel Maie Suvi
09.10-09.55 Matemaatika Maie Suvi
10.05-10.50 Inglise keel Aire Ratas
11.10-11.55 Kehaline kasvatus Marje Möldre-Vähi

4a

 
E
T
K
N
R
08.15- 09.00
08.15-09.00 Keh kasv T Marje Möldre-Vähi
08.15-09.00 Tööõpetus2 Raimo Saagpakk
08.15-09.00 Keh kasv T Marje Möldre-Vähi
08.15-09.00 Inglise keel 2 Aire Ratas
08.15-09.00 Inglise keel 1 Aire Ratas
09.10- 09.55
09.10-09.55 Loodusõpetus Monika Lukkonen
09.10-09.55 Tööõpetus2 Raimo Saagpakk
  Inglise keel 1 Aire Ratas
09.10-09.55 Loodusõpetus Monika Lukkonen
09.10-09.55 Eesti keel Marika Leitmaa
09.10-09.55 Matemaatika Marika Leitmaa
10.05- 10.50
10.05-10.50 Muusika Argo Niinemets
10.05-10.50 Matemaatika Marika Leitmaa
10.05-10.50 Matemaatika Marika Leitmaa
10.05-10.50 Matemaatika Marika Leitmaa
10.05-10.50 Kunst Eve Lumi
11.10- 11.55
11.10-11.55 Eesti keel Marika Leitmaa
11.10-11.55 Eesti keel Marika Leitmaa
11.10-11.55 Muusika Argo Niinemets
11.10-11.55 Keh kasv P Marje Möldre-Vähi
  Käsitöö/kodundus Külli Tepponainen
11.10-11.55 Eesti keel Marika Leitmaa
12.15- 13.00
12.15-13.00 Matemaatika Marika Leitmaa
12.15-13.00 Inglise keel 2 Aire Ratas
  Tööõpetus1 Raimo Saagpakk
12.15-13.00 Eesti keel Marika Leitmaa
12.15-13.00 Keh kasv P Marje Möldre-Vähi
  Käsitöö/kodundus Külli Tepponainen
12.15-13.00 Keh kasv P Marje Möldre-Vähi
13.10- 13.55
13.10-13.55 Kunst Eve Lumi
13.10-13.55 Tööõpetus1 Raimo Saagpakk
13.10-13.55 Eesti keel Marika Leitmaa
13.10-13.55 Keh kasv T Marje Möldre-Vähi
 
14.05- 14.50
14.05-14.50 Inglise keel 2 Aire Ratas
 
14.05-14.50 Inglise keel 1 Aire Ratas
 
 
15.00- 15.45
 
 
 
 
 
15.55- 16.40
 
 
 
 
 
Esmaspäev
08.15-09.00 Keh kasv T Marje Möldre-Vähi
09.10-09.55 Loodusõpetus Monika Lukkonen
10.05-10.50 Muusika Argo Niinemets
11.10-11.55 Eesti keel Marika Leitmaa
12.15-13.00 Matemaatika Marika Leitmaa
13.10-13.55 Kunst Eve Lumi
14.05-14.50 Inglise keel 2 Aire Ratas
Teisipäev
08.15-09.00 Tööõpetus2 Raimo Saagpakk
09.10-09.55 Tööõpetus2 Raimo Saagpakk
  Inglise keel 1 Aire Ratas
10.05-10.50 Matemaatika Marika Leitmaa
11.10-11.55 Eesti keel Marika Leitmaa
12.15-13.00 Inglise keel 2 Aire Ratas
  Tööõpetus1 Raimo Saagpakk
13.10-13.55 Tööõpetus1 Raimo Saagpakk
Kolmapäev
08.15-09.00 Keh kasv T Marje Möldre-Vähi
09.10-09.55 Loodusõpetus Monika Lukkonen
10.05-10.50 Matemaatika Marika Leitmaa
11.10-11.55 Muusika Argo Niinemets
12.15-13.00 Eesti keel Marika Leitmaa
13.10-13.55 Eesti keel Marika Leitmaa
14.05-14.50 Inglise keel 1 Aire Ratas
Neljapäev
08.15-09.00 Inglise keel 2 Aire Ratas
09.10-09.55 Eesti keel Marika Leitmaa
10.05-10.50 Matemaatika Marika Leitmaa
11.10-11.55 Keh kasv P Marje Möldre-Vähi
  Käsitöö/kodundus Külli Tepponainen
12.15-13.00 Keh kasv P Marje Möldre-Vähi
  Käsitöö/kodundus Külli Tepponainen
13.10-13.55 Keh kasv T Marje Möldre-Vähi
Reede
08.15-09.00 Inglise keel 1 Aire Ratas
09.10-09.55 Matemaatika Marika Leitmaa
10.05-10.50 Kunst Eve Lumi
11.10-11.55 Eesti keel Marika Leitmaa
12.15-13.00 Keh kasv P Marje Möldre-Vähi

4b

 
E
T
K
N
R
08.15- 09.00
 
08.15-09.00 Loodusõpetus Ülle Sillasoo
08.15-09.00 Muusika Argo Niinemets
08.15-09.00 Inimeseõpetus Marika Leitmaa
08.15-09.00 Eesti keel Eve Möls
09.10- 09.55
09.10-09.55 Kunst Eve Lumi
09.10-09.55 Kehaline kasvatus Marje Möldre-Vähi
09.10-09.55 Matemaatika Eve Möls
09.10-09.55 Inglise keel Ülle Sillasoo
09.10-09.55 Matemaatika Eve Möls
10.05- 10.50
10.05-10.50 Eesti keel Eve Möls
10.05-10.50 Eesti keel Eve Möls
10.05-10.50 Eesti keel Eve Möls
10.05-10.50 Matemaatika Eve Möls
10.05-10.50 Loodusõpetus Ülle Sillasoo
11.10- 11.55
11.10-11.55 Kehaline kasvatus Marje Möldre-Vähi
11.10-11.55 Matemaatika Eve Möls
 
 
 
12.15- 13.00
12.15-13.00 Inglise keel Ülle Sillasoo
12.15-13.00 Tööõpetus/tehnoloogia Raimo Saagpakk
 
 
 
13.10- 13.55
 
13.10-13.55 Tööõpetus/tehnoloogia Raimo Saagpakk
 
 
 
14.05- 14.50
 
 
 
 
 
15.00- 15.45
 
 
 
 
 
15.55- 16.40
 
 
 
 
 
Esmaspäev
09.10-09.55 Kunst Eve Lumi
10.05-10.50 Eesti keel Eve Möls
11.10-11.55 Kehaline kasvatus Marje Möldre-Vähi
12.15-13.00 Inglise keel Ülle Sillasoo
Teisipäev
08.15-09.00 Loodusõpetus Ülle Sillasoo
09.10-09.55 Kehaline kasvatus Marje Möldre-Vähi
10.05-10.50 Eesti keel Eve Möls
11.10-11.55 Matemaatika Eve Möls
12.15-13.00 Tööõpetus/tehnoloogia Raimo Saagpakk
13.10-13.55 Tööõpetus/tehnoloogia Raimo Saagpakk
Kolmapäev
08.15-09.00 Muusika Argo Niinemets
09.10-09.55 Matemaatika Eve Möls
10.05-10.50 Eesti keel Eve Möls
Neljapäev
08.15-09.00 Inimeseõpetus Marika Leitmaa
09.10-09.55 Inglise keel Ülle Sillasoo
10.05-10.50 Matemaatika Eve Möls
Reede
08.15-09.00 Eesti keel Eve Möls
09.10-09.55 Matemaatika Eve Möls
10.05-10.50 Loodusõpetus Ülle Sillasoo

5a

 
E
T
K
N
R
08.15- 09.00
08.15-09.00 Keh kasv T Marje Möldre-Vähi
 
08.15-09.00 Keh kasv T Marje Möldre-Vähi
 
08.15-09.00 Keh kasv P Marje Möldre-Vähi
09.10- 09.55
09.10-09.55 Matemaatika Katrin Roots
09.10-09.55 Kunst Eve Lumi
09.10-09.55 Ajalugu Krista-Mari Saagpakk
09.10-09.55 Inglise keel Aire Ratas
09.10-09.55 Matemaatika Katrin Roots
10.05- 10.50
10.05-10.50 Loodusõpetus Monika Lukkonen
10.05-10.50 Inimeseõpetus Külli Tepponainen
10.05-10.50 Matemaatika Katrin Roots
10.05-10.50 Matemaatika Katrin Roots
10.05-10.50 Loodusõpetus Monika Lukkonen
11.10- 11.55
11.10-11.55 Eesti keel Eve Möls
11.10-11.55 Matemaatika Katrin Roots
11.10-11.55 Vene keel Ljudmila Zahhartšuk
11.10-11.55 Käsitöö/kodundus Külli Tepponainen
  Tööõpetus/tehnoloogia Raimo Saagpakk
11.10-11.55 Vene keel Ljudmila Zahhartšuk
12.15- 13.00
12.15-13.00 Inglise keel Aire Ratas
12.15-13.00 Eesti keel Eve Möls
12.15-13.00 Inglise keel Aire Ratas
12.15-13.00 Käsitöö/kodundus Külli Tepponainen
  Tööõpetus/tehnoloogia Raimo Saagpakk
12.15-13.00 Kirjandus Eve Möls
13.10- 13.55
13.10-13.55 Vene keel Ljudmila Zahhartšuk
13.10-13.55 Kirjandus Eve Möls
13.10-13.55 Eesti keel Eve Möls
13.10-13.55 Keh kasv T Marje Möldre-Vähi
13.10-13.55 Klassijuhataja tund Aire Ratas
14.05- 14.50
14.05-14.50 Keh kasv P Marje Möldre-Vähi
 
14.05-14.50 Muusika Argo Niinemets
 
 
15.00- 15.45
 
 
15.00-15.45 Keh kasv P Marje Möldre-Vähi
 
 
15.55- 16.40
 
 
 
 
 
Esmaspäev
08.15-09.00 Keh kasv T Marje Möldre-Vähi
09.10-09.55 Matemaatika Katrin Roots
10.05-10.50 Loodusõpetus Monika Lukkonen
11.10-11.55 Eesti keel Eve Möls
12.15-13.00 Inglise keel Aire Ratas
13.10-13.55 Vene keel Ljudmila Zahhartšuk
14.05-14.50 Keh kasv P Marje Möldre-Vähi
Teisipäev
09.10-09.55 Kunst Eve Lumi
10.05-10.50 Inimeseõpetus Külli Tepponainen
11.10-11.55 Matemaatika Katrin Roots
12.15-13.00 Eesti keel Eve Möls
13.10-13.55 Kirjandus Eve Möls
Kolmapäev
08.15-09.00 Keh kasv T Marje Möldre-Vähi
09.10-09.55 Ajalugu Krista-Mari Saagpakk
10.05-10.50 Matemaatika Katrin Roots
11.10-11.55 Vene keel Ljudmila Zahhartšuk
12.15-13.00 Inglise keel Aire Ratas
13.10-13.55 Eesti keel Eve Möls
14.05-14.50 Muusika Argo Niinemets
15.00-15.45 Keh kasv P Marje Möldre-Vähi
Neljapäev
09.10-09.55 Inglise keel Aire Ratas
10.05-10.50 Matemaatika Katrin Roots
11.10-11.55 Käsitöö/kodundus Külli Tepponainen
  Tööõpetus/tehnoloogia Raimo Saagpakk
12.15-13.00 Käsitöö/kodundus Külli Tepponainen
  Tööõpetus/tehnoloogia Raimo Saagpakk
13.10-13.55 Keh kasv T Marje Möldre-Vähi
Reede
08.15-09.00 Keh kasv P Marje Möldre-Vähi
09.10-09.55 Matemaatika Katrin Roots
10.05-10.50 Loodusõpetus Monika Lukkonen
11.10-11.55 Vene keel Ljudmila Zahhartšuk
12.15-13.00 Kirjandus Eve Möls
13.10-13.55 Klassijuhataja tund Aire Ratas

5b

 
E
T
K
N
R
08.15- 09.00
08.15-09.00 Ajalugu Krista-Mari Saagpakk
08.15-09.00 Loodusõpetus Ülle Sillasoo
08.15-09.00 Muusika Argo Niinemets
08.15-09.00 Inimeseõpetus Marika Leitmaa
08.15-09.00 Eesti keel Eve Möls
09.10- 09.55
09.10-09.55 Kunst Eve Lumi
09.10-09.55 Kehaline kasvatus Marje Möldre-Vähi
09.10-09.55 Matemaatika Eve Möls
09.10-09.55 Inglise keel Ülle Sillasoo
  Inglise keel Aire Ratas
09.10-09.55 Matemaatika Eve Möls
10.05- 10.50
10.05-10.50 Eesti keel Eve Möls
10.05-10.50 Kirjandus Eve Möls
10.05-10.50 Kirjandus Eve Möls
10.05-10.50 Matemaatika Eve Möls
10.05-10.50 Loodusõpetus Ülle Sillasoo
11.10- 11.55
11.10-11.55 Kehaline kasvatus Marje Möldre-Vähi
11.10-11.55 Matemaatika Eve Möls
11.10-11.55 Vene keel Ljudmila Zahhartšuk
11.10-11.55 Tööõpetus/tehnoloogia Raimo Saagpakk
11.10-11.55 Vene keel Ljudmila Zahhartšuk
12.15- 13.00
12.15-13.00 Inglise keel Ülle Sillasoo
  Inglise keel Aire Ratas
 
12.15-13.00 Inglise keel Aire Ratas
12.15-13.00 Tööõpetus/tehnoloogia Raimo Saagpakk
 
13.10- 13.55
13.10-13.55 Vene keel Ljudmila Zahhartšuk
 
 
 
 
14.05- 14.50
 
 
 
 
 
15.00- 15.45
 
 
 
 
 
15.55- 16.40
 
 
 
 
 
Esmaspäev
08.15-09.00 Ajalugu Krista-Mari Saagpakk
09.10-09.55 Kunst Eve Lumi
10.05-10.50 Eesti keel Eve Möls
11.10-11.55 Kehaline kasvatus Marje Möldre-Vähi
12.15-13.00 Inglise keel Ülle Sillasoo
  Inglise keel Aire Ratas
13.10-13.55 Vene keel Ljudmila Zahhartšuk
Teisipäev
08.15-09.00 Loodusõpetus Ülle Sillasoo
09.10-09.55 Kehaline kasvatus Marje Möldre-Vähi
10.05-10.50 Kirjandus Eve Möls
11.10-11.55 Matemaatika Eve Möls
Kolmapäev
08.15-09.00 Muusika Argo Niinemets
09.10-09.55 Matemaatika Eve Möls
10.05-10.50 Kirjandus Eve Möls
11.10-11.55 Vene keel Ljudmila Zahhartšuk
12.15-13.00 Inglise keel Aire Ratas
Neljapäev
08.15-09.00 Inimeseõpetus Marika Leitmaa
09.10-09.55 Inglise keel Ülle Sillasoo
  Inglise keel Aire Ratas
10.05-10.50 Matemaatika Eve Möls
11.10-11.55 Tööõpetus/tehnoloogia Raimo Saagpakk
12.15-13.00 Tööõpetus/tehnoloogia Raimo Saagpakk
Reede
08.15-09.00 Eesti keel Eve Möls
09.10-09.55 Matemaatika Eve Möls
10.05-10.50 Loodusõpetus Ülle Sillasoo
11.10-11.55 Vene keel Ljudmila Zahhartšuk

6

 
E
T
K
N
R
08.15- 09.00
08.15-09.00 Tööõpetus/tehnoloogia Raimo Saagpakk
  Keh kasv T Marje Möldre-Vähi
08.15-09.00 Kirjandus Marika Leitmaa
08.15-09.00 Vene keel P Ljudmila Zahhartšuk
  Keh kasv T Marje Möldre-Vähi
08.15-09.00 Vene keel T Ljudmila Zahhartšuk
08.15-09.00 Vene keel P Ljudmila Zahhartšuk
09.10- 09.55
09.10-09.55 Tööõpetus/tehnoloogia Raimo Saagpakk
  Vene keel T Ljudmila Zahhartšuk
09.10-09.55 Inimeseõpetus Külli Tepponainen
09.10-09.55 Matemaatika Katrin Roots
09.10-09.55 Ühiskonnaõpetus Külli Tepponainen
09.10-09.55 Inglise keel Aire Ratas
10.05- 10.50
10.05-10.50 Eesti keel Marika Leitmaa
10.05-10.50 Inglise keel Aire Ratas
10.05-10.50 Loodusõpetus Monika Lukkonen
10.05-10.50 Kunst Eve Lumi
10.05-10.50 Eesti keel Marika Leitmaa
11.10- 11.55
11.10-11.55 Ajalugu Krista-Mari Saagpakk
11.10-11.55 Loodusõpetus Monika Lukkonen
11.10-11.55 Inglise keel Aire Ratas
11.10-11.55 Eesti keel Marika Leitmaa
11.10-11.55 Matemaatika Katrin Roots
12.15- 13.00
12.15-13.00 Matemaatika Katrin Roots
12.15-13.00 Matemaatika Katrin Roots
12.15-13.00 Ajalugu Krista-Mari Saagpakk
12.15-13.00 Matemaatika Katrin Roots
12.15-13.00 Loodusõpetus Monika Lukkonen
13.10- 13.55
13.10-13.55 Muusika Argo Niinemets
13.10-13.55 Käsitöö/kodundus Külli Tepponainen
  Keh kasv P Marje Möldre-Vähi
13.10-13.55 Vene keel T Ljudmila Zahhartšuk
  Keh kasv P Marje Möldre-Vähi
13.10-13.55 Vene keel P Ljudmila Zahhartšuk
  Keh kasv T Marje Möldre-Vähi
13.10-13.55 Kirjandus Marika Leitmaa
14.05- 14.50
 
14.05-14.50 Käsitöö/kodundus Külli Tepponainen
 
 
 
15.00- 15.45
 
 
 
 
 
15.55- 16.40
 
 
 
 
 
Esmaspäev
08.15-09.00 Tööõpetus/tehnoloogia Raimo Saagpakk
  Keh kasv T Marje Möldre-Vähi
09.10-09.55 Tööõpetus/tehnoloogia Raimo Saagpakk
  Vene keel T Ljudmila Zahhartšuk
10.05-10.50 Eesti keel Marika Leitmaa
11.10-11.55 Ajalugu Krista-Mari Saagpakk
12.15-13.00 Matemaatika Katrin Roots
13.10-13.55 Muusika Argo Niinemets
Teisipäev
08.15-09.00 Kirjandus Marika Leitmaa
09.10-09.55 Inimeseõpetus Külli Tepponainen
10.05-10.50 Inglise keel Aire Ratas
11.10-11.55 Loodusõpetus Monika Lukkonen
12.15-13.00 Matemaatika Katrin Roots
13.10-13.55 Käsitöö/kodundus Külli Tepponainen
  Keh kasv P Marje Möldre-Vähi
14.05-14.50 Käsitöö/kodundus Külli Tepponainen
Kolmapäev
08.15-09.00 Vene keel P Ljudmila Zahhartšuk
  Keh kasv T Marje Möldre-Vähi
09.10-09.55 Matemaatika Katrin Roots
10.05-10.50 Loodusõpetus Monika Lukkonen
11.10-11.55 Inglise keel Aire Ratas
12.15-13.00 Ajalugu Krista-Mari Saagpakk
13.10-13.55 Vene keel T Ljudmila Zahhartšuk
  Keh kasv P Marje Möldre-Vähi
Neljapäev
08.15-09.00 Vene keel T Ljudmila Zahhartšuk
09.10-09.55 Ühiskonnaõpetus Külli Tepponainen
10.05-10.50 Kunst Eve Lumi
11.10-11.55 Eesti keel Marika Leitmaa
12.15-13.00 Matemaatika Katrin Roots
13.10-13.55 Vene keel P Ljudmila Zahhartšuk
  Keh kasv T Marje Möldre-Vähi
Reede
08.15-09.00 Vene keel P Ljudmila Zahhartšuk
09.10-09.55 Inglise keel Aire Ratas
10.05-10.50 Eesti keel Marika Leitmaa
11.10-11.55 Matemaatika Katrin Roots
12.15-13.00 Loodusõpetus Monika Lukkonen
13.10-13.55 Kirjandus Marika Leitmaa

7

 
E
T
K
N
R
08.15- 09.00
08.15-09.00 Matemaatika Katrin Roots
08.15-09.00 Keh kasv T Marje Möldre-Vähi
08.15-09.00 Loodusõpetus Ülle Sillasoo
08.15-09.00 Keh kasv T Marje Möldre-Vähi
08.15-09.00 Matemaatika Katrin Roots
09.10- 09.55
09.10-09.55 Eesti keel Nele Toime
09.10-09.55 Loodusõpetus Ülle Sillasoo
09.10-09.55 Inglise keel Aire Ratas
09.10-09.55 Matemaatika Katrin Roots
09.10-09.55 Vene keel Ljudmila Zahhartšuk
10.05- 10.50
10.05-10.50 Inglise keel Aire Ratas
10.05-10.50 Matemaatika Katrin Roots
10.05-10.50 Geograafia Ülle Sillasoo
10.05-10.50 Vene keel Ljudmila Zahhartšuk
10.05-10.50 Eesti keel Nele Toime
11.10- 11.55
11.10-11.55 Bioloogia Ülle Sillasoo
11.10-11.55 Inimeseõpetus Külli Tepponainen
11.10-11.55 Ajalugu Krista-Mari Saagpakk
11.10-11.55 Eesti keel Nele Toime
11.10-11.55 Kunst Eve Lumi
12.15- 13.00
12.15-13.00 Vene keel Ljudmila Zahhartšuk
12.15-13.00 Kirjandus Nele Toime
12.15-13.00 Matemaatika Katrin Roots
12.15-13.00 Inglise keel Aire Ratas
12.15-13.00 Kirjandus Nele Toime
13.10- 13.55
13.10-13.55 Ajalugu Krista-Mari Saagpakk
13.10-13.55 Keh kasv P Marje Möldre-Vähi
  Käsitöö/kodundus Külli Tepponainen
13.10-13.55 Keh kasv P Marje Möldre-Vähi
13.10-13.55 Tööõpetus/tehnoloogia Raimo Saagpakk
13.10-13.55 Klassijuhataja tund Nele Toime
14.05- 14.50
14.05-14.50 Muusika Argo Niinemets
14.05-14.50 Käsitöö/kodundus Külli Tepponainen
 
14.05-14.50 Tööõpetus/tehnoloogia Raimo Saagpakk
 
15.00- 15.45
 
 
 
 
 
15.55- 16.40
 
 
 
 
 
Esmaspäev
08.15-09.00 Matemaatika Katrin Roots
09.10-09.55 Eesti keel Nele Toime
10.05-10.50 Inglise keel Aire Ratas
11.10-11.55 Bioloogia Ülle Sillasoo
12.15-13.00 Vene keel Ljudmila Zahhartšuk
13.10-13.55 Ajalugu Krista-Mari Saagpakk
14.05-14.50 Muusika Argo Niinemets
Teisipäev
08.15-09.00 Keh kasv T Marje Möldre-Vähi
09.10-09.55 Loodusõpetus Ülle Sillasoo
10.05-10.50 Matemaatika Katrin Roots
11.10-11.55 Inimeseõpetus Külli Tepponainen
12.15-13.00 Kirjandus Nele Toime
13.10-13.55 Keh kasv P Marje Möldre-Vähi
  Käsitöö/kodundus Külli Tepponainen
14.05-14.50 Käsitöö/kodundus Külli Tepponainen
Kolmapäev
08.15-09.00 Loodusõpetus Ülle Sillasoo
09.10-09.55 Inglise keel Aire Ratas
10.05-10.50 Geograafia Ülle Sillasoo
11.10-11.55 Ajalugu Krista-Mari Saagpakk
12.15-13.00 Matemaatika Katrin Roots
13.10-13.55 Keh kasv P Marje Möldre-Vähi
Neljapäev
08.15-09.00 Keh kasv T Marje Möldre-Vähi
09.10-09.55 Matemaatika Katrin Roots
10.05-10.50 Vene keel Ljudmila Zahhartšuk
11.10-11.55 Eesti keel Nele Toime
12.15-13.00 Inglise keel Aire Ratas
13.10-13.55 Tööõpetus/tehnoloogia Raimo Saagpakk
14.05-14.50 Tööõpetus/tehnoloogia Raimo Saagpakk
Reede
08.15-09.00 Matemaatika Katrin Roots
09.10-09.55 Vene keel Ljudmila Zahhartšuk
10.05-10.50 Eesti keel Nele Toime
11.10-11.55 Kunst Eve Lumi
12.15-13.00 Kirjandus Nele Toime
13.10-13.55 Klassijuhataja tund Nele Toime

8a

 
E
T
K
N
R
08.15- 09.00
08.15-09.00 Inglise keel Aire Ratas
08.15-09.00 Keh kasv T Marje Möldre-Vähi
08.15-09.00 Keemia Peeter Sipelgas
08.15-09.00 Keh kasv T Marje Möldre-Vähi
08.15-09.00 Keemia Peeter Sipelgas
09.10- 09.55
09.10-09.55 Bioloogia Ülle Sillasoo
09.10-09.55 Matemaatika Katrin Roots
09.10-09.55 Geograafia Ülle Sillasoo
09.10-09.55 Vene keel Ljudmila Zahhartšuk
09.10-09.55 Eesti keel Nele Toime
10.05- 10.50
10.05-10.50 Vene keel Ljudmila Zahhartšuk
10.05-10.50 Eesti keel Nele Toime
10.05-10.50 Ajalugu Krista-Mari Saagpakk
10.05-10.50 Inglise keel Aire Ratas
10.05-10.50 Matemaatika Katrin Roots
11.10- 11.55
11.10-11.55 Matemaatika Katrin Roots
11.10-11.55 Kirjandus Nele Toime
11.10-11.55 Füüsika Peeter Sipelgas
11.10-11.55 Kunst Eve Lumi
11.10-11.55 Füüsika Peeter Sipelgas
12.15- 13.00
12.15-13.00 Ajalugu Krista-Mari Saagpakk
12.15-13.00 Inimeseõpetus Külli Tepponainen
12.15-13.00 Muusika Argo Niinemets
12.15-13.00 Bioloogia Ülle Sillasoo
12.15-13.00 Inglise keel Aire Ratas
13.10- 13.55
13.10-13.55 Tööõpetus/tehnoloogia Raimo Saagpakk
13.10-13.55 Kirjandus Nele Toime
13.10-13.55 Matemaatika Katrin Roots
13.10-13.55 Matemaatika Katrin Roots
13.10-13.55 Geograafia Ülle Sillasoo
14.05- 14.50
14.05-14.50 Tööõpetus/tehnoloogia Raimo Saagpakk
14.05-14.50 Keh kasv P Marje Möldre-Vähi
14.05-14.50 Vene keel Ljudmila Zahhartšuk
14.05-14.50 Keh kasv P Marje Möldre-Vähi
  Käsitöö/kodundus Külli Tepponainen
14.05-14.50 Klassijuhataja tund Piret Hallik
15.00- 15.45
 
 
 
15.00-15.45 Käsitöö/kodundus Külli Tepponainen
 
15.55- 16.40
 
 
 
 
 
Esmaspäev
08.15-09.00 Inglise keel Aire Ratas
09.10-09.55 Bioloogia Ülle Sillasoo
10.05-10.50 Vene keel Ljudmila Zahhartšuk
11.10-11.55 Matemaatika Katrin Roots
12.15-13.00 Ajalugu Krista-Mari Saagpakk
13.10-13.55 Tööõpetus/tehnoloogia Raimo Saagpakk
14.05-14.50 Tööõpetus/tehnoloogia Raimo Saagpakk
Teisipäev
08.15-09.00 Keh kasv T Marje Möldre-Vähi
09.10-09.55 Matemaatika Katrin Roots
10.05-10.50 Eesti keel Nele Toime
11.10-11.55 Kirjandus Nele Toime
12.15-13.00 Inimeseõpetus Külli Tepponainen
13.10-13.55 Kirjandus Nele Toime
14.05-14.50 Keh kasv P Marje Möldre-Vähi
Kolmapäev
08.15-09.00 Keemia Peeter Sipelgas
09.10-09.55 Geograafia Ülle Sillasoo
10.05-10.50 Ajalugu Krista-Mari Saagpakk
11.10-11.55 Füüsika Peeter Sipelgas
12.15-13.00 Muusika Argo Niinemets
13.10-13.55 Matemaatika Katrin Roots
14.05-14.50 Vene keel Ljudmila Zahhartšuk
Neljapäev
08.15-09.00 Keh kasv T Marje Möldre-Vähi
09.10-09.55 Vene keel Ljudmila Zahhartšuk
10.05-10.50 Inglise keel Aire Ratas
11.10-11.55 Kunst Eve Lumi
12.15-13.00 Bioloogia Ülle Sillasoo
13.10-13.55 Matemaatika Katrin Roots
14.05-14.50 Keh kasv P Marje Möldre-Vähi
  Käsitöö/kodundus Külli Tepponainen
15.00-15.45 Käsitöö/kodundus Külli Tepponainen
Reede
08.15-09.00 Keemia Peeter Sipelgas
09.10-09.55 Eesti keel Nele Toime
10.05-10.50 Matemaatika Katrin Roots
11.10-11.55 Füüsika Peeter Sipelgas
12.15-13.00 Inglise keel Aire Ratas
13.10-13.55 Geograafia Ülle Sillasoo
14.05-14.50 Klassijuhataja tund Piret Hallik

8b

 
E
T
K
N
R
08.15- 09.00
08.15-09.00 Inimeseõpetus Marika Leitmaa
08.15-09.00 Inglise keel Aire Ratas
08.15-09.00 Ajalugu Krista-Mari Saagpakk
 
08.15-09.00 Keemia Ülle Sillasoo
09.10- 09.55
09.10-09.55 Matemaatika Marika Leitmaa
09.10-09.55 Matemaatika Marika Leitmaa
09.10-09.55 Matemaatika Marika Leitmaa
09.10-09.55 Kunst Eve Lumi
09.10-09.55 Bioloogia Ülle Sillasoo
10.05- 10.50
10.05-10.50 Ajalugu Krista-Mari Saagpakk
10.05-10.50 Tööõpetus/tehnoloogia Raimo Saagpakk
10.05-10.50 Vene keel Ljudmila Zahhartšuk
10.05-10.50 Geograafia Ülle Sillasoo
10.05-10.50 Vene keel Ljudmila Zahhartšuk
11.10- 11.55
11.10-11.55 Kehaline kasvatus Marje Möldre-Vähi
11.10-11.55 Füüsika Ülle Sillasoo
11.10-11.55 Kirjandus Marika Leitmaa
11.10-11.55 Inglise keel Aire Ratas
 
12.15- 13.00
 
12.15-13.00 Eesti keel Marika Leitmaa
12.15-13.00 Muusika Argo Niinemets
12.15-13.00 Eesti keel Marika Leitmaa
 
13.10- 13.55
 
 
 
 
 
14.05- 14.50
 
 
 
 
 
15.00- 15.45
 
 
 
 
 
15.55- 16.40
 
 
 
 
 
Esmaspäev
08.15-09.00 Inimeseõpetus Marika Leitmaa
09.10-09.55 Matemaatika Marika Leitmaa
10.05-10.50 Ajalugu Krista-Mari Saagpakk
11.10-11.55 Kehaline kasvatus Marje Möldre-Vähi
Teisipäev
08.15-09.00 Inglise keel Aire Ratas
09.10-09.55 Matemaatika Marika Leitmaa
10.05-10.50 Tööõpetus/tehnoloogia Raimo Saagpakk
11.10-11.55 Füüsika Ülle Sillasoo
12.15-13.00 Eesti keel Marika Leitmaa
Kolmapäev
08.15-09.00 Ajalugu Krista-Mari Saagpakk
09.10-09.55 Matemaatika Marika Leitmaa
10.05-10.50 Vene keel Ljudmila Zahhartšuk
11.10-11.55 Kirjandus Marika Leitmaa
12.15-13.00 Muusika Argo Niinemets
Neljapäev
09.10-09.55 Kunst Eve Lumi
10.05-10.50 Geograafia Ülle Sillasoo
11.10-11.55 Inglise keel Aire Ratas
12.15-13.00 Eesti keel Marika Leitmaa
Reede
08.15-09.00 Keemia Ülle Sillasoo
09.10-09.55 Bioloogia Ülle Sillasoo
10.05-10.50 Vene keel Ljudmila Zahhartšuk

9

 
E
T
K
N
R
08.15- 09.00
08.15-09.00 Bioloogia Ülle Sillasoo
08.15-09.00 Keh kasv T Marje Möldre-Vähi
 
08.15-09.00 Keh kasv T Marje Möldre-Vähi
08.15-09.00 Kirjandus Nele Toime
09.10- 09.55
09.10-09.55 Ajalugu Krista-Mari Saagpakk
09.10-09.55 Eesti keel Nele Toime
09.10-09.55 Keemia Peeter Sipelgas
09.10-09.55 Eesti keel Nele Toime
09.10-09.55 Keemia Peeter Sipelgas
10.05- 10.50
10.05-10.50 Matemaatika Katrin Roots
10.05-10.50 Geograafia Ülle Sillasoo
10.05-10.50 Füüsika Peeter Sipelgas
10.05-10.50 Kirjandus Nele Toime
10.05-10.50 Füüsika Peeter Sipelgas
11.10- 11.55
11.10-11.55 Vene keel Ljudmila Zahhartšuk
11.10-11.55 Inglise keel Aire Ratas
11.10-11.55 Matemaatika Katrin Roots
11.10-11.55 Matemaatika Katrin Roots
11.10-11.55 Inglise keel Aire Ratas
12.15- 13.00
12.15-13.00 Kunst Eve Lumi
12.15-13.00 Bioloogia Ülle Sillasoo
12.15-13.00 Vene keel Ljudmila Zahhartšuk
12.15-13.00 Vene keel Ljudmila Zahhartšuk
12.15-13.00 Matemaatika Katrin Roots
13.10- 13.55
13.10-13.55 Inglise keel Aire Ratas
13.10-13.55 Matemaatika Katrin Roots
13.10-13.55 Ajalugu Krista-Mari Saagpakk
13.10-13.55 Geograafia Ülle Sillasoo
13.10-13.55 Klassijuhataja tund Katrin Roots
14.05- 14.50
14.05-14.50 Ühiskonnaõpetus Krista-Mari Saagpakk
14.05-14.50 Keh kasv P Marje Möldre-Vähi
14.05-14.50 Ühiskonnaõpetus Krista-Mari Saagpakk
14.05-14.50 Keh kasv P Marje Möldre-Vähi
  Käsitöö/kodundus Külli Tepponainen
 
15.00- 15.45
15.00-15.45 Muusika Argo Niinemets
 
 
15.00-15.45 Käsitöö/kodundus Külli Tepponainen
  Tööõpetus/tehnoloogia Raimo Saagpakk
 
15.55- 16.40
 
 
 
15.55-16.40 Tööõpetus/tehnoloogia Raimo Saagpakk
 
Esmaspäev
08.15-09.00 Bioloogia Ülle Sillasoo
09.10-09.55 Ajalugu Krista-Mari Saagpakk
10.05-10.50 Matemaatika Katrin Roots
11.10-11.55 Vene keel Ljudmila Zahhartšuk
12.15-13.00 Kunst Eve Lumi
13.10-13.55 Inglise keel Aire Ratas
14.05-14.50 Ühiskonnaõpetus Krista-Mari Saagpakk
15.00-15.45 Muusika Argo Niinemets
Teisipäev
08.15-09.00 Keh kasv T Marje Möldre-Vähi
09.10-09.55 Eesti keel Nele Toime
10.05-10.50 Geograafia Ülle Sillasoo
11.10-11.55 Inglise keel Aire Ratas
12.15-13.00 Bioloogia Ülle Sillasoo
13.10-13.55 Matemaatika Katrin Roots
14.05-14.50 Keh kasv P Marje Möldre-Vähi
Kolmapäev
09.10-09.55 Keemia Peeter Sipelgas
10.05-10.50 Füüsika Peeter Sipelgas
11.10-11.55 Matemaatika Katrin Roots
12.15-13.00 Vene keel Ljudmila Zahhartšuk
13.10-13.55 Ajalugu Krista-Mari Saagpakk
14.05-14.50 Ühiskonnaõpetus Krista-Mari Saagpakk
Neljapäev
08.15-09.00 Keh kasv T Marje Möldre-Vähi
09.10-09.55 Eesti keel Nele Toime
10.05-10.50 Kirjandus Nele Toime
11.10-11.55 Matemaatika Katrin Roots
12.15-13.00 Vene keel Ljudmila Zahhartšuk
13.10-13.55 Geograafia Ülle Sillasoo
14.05-14.50 Keh kasv P Marje Möldre-Vähi
  Käsitöö/kodundus Külli Tepponainen
15.00-15.45 Käsitöö/kodundus Külli Tepponainen
  Tööõpetus/tehnoloogia Raimo Saagpakk
15.55-16.40 Tööõpetus/tehnoloogia Raimo Saagpakk
Reede
08.15-09.00 Kirjandus Nele Toime
09.10-09.55 Keemia Peeter Sipelgas
10.05-10.50 Füüsika Peeter Sipelgas
11.10-11.55 Inglise keel Aire Ratas
12.15-13.00 Matemaatika Katrin Roots
13.10-13.55 Klassijuhataja tund Katrin Roots

Vaida Põhikool

Vana-Vaida tee 15 | 75302 Vaida alevik | Rae vald, Harjumaa

Õpetajate tuba: +372 603 5232 | Huvijuht: +372 603 4097

E-post: koolvaida.edu.ee

MeEgo CMS v5.2 © by MTÜ Kollane Maasikas 2004-2016 in 0.328 sek